/swfobject.js">
Get Adobe Flash player

Klocki dla przedszkolaków


Klocki kolorowe edukacyjne cyfry domek kwiaty 43 pcs

Zestaw zawiera:
43elementów

Wymiary opakowania: 20cm x 37cm x 12cm
Wiek: 2+

Cena: 59,00zł

Ten uroczy zestaw zawiera podstawowe klocki w różnych wspaniałych kolorach oraz kwiatki, płotek, okno i klocki z nadrukiem cyfr i innych dekorów. Klocki z tej serii przeznaczone są do budowania dla dzieci najmłodszych, o małych rączkach i wielkiej wyobraźni. Mnóstwo pomysłów na zabawę i radość z obserwowania jak dziecko wciela w życie swoje pomysły. Dodatkowo zestaw zawiera książeczkę z inspirującymi pomysłami, a całość znajduje się w solidnym pudełku do przechowywania klocków .

Klocki LITERY QL przeplatanka sznurowanka 103 pcs

Zestaw zawiera:
sznurówki w 4 kolorach, po 4 z każdego koloru, w sumie 16 sznurówek

20 pomarańczowych liter
20 czerwonych liter
16 zielonych
16 niebieskich
16 żółtych
15 fioletowych
+ plan budowy

Wymiary opakowania: 20cm x 37cm x 12cm
Wiek: 3+

Cena:69,00zł

Zestaw różnych kształtów krzyżuj je i przewiązuj tworząc dowolne kompozycje. Zabawny sposób na zapoznawanie się z kształtem. Zabawka zapewni treningi umiejętności motorycznych oraz precyzyjnych i zdolności manualnych. Wspaniały materiał do nauki zapisu liter. Każdą literkę dziecko może wziąć do ręki, układać na stoliku lub nawlekać tworząc wyrazy, a nawet proste zdania. Nawet najmłodsze, trzyletnie dzieci mogą bawić się układając i rozwiązując z pomocą rodziców najprostsze matematyczne zagadki. Klocki pomagają w nauce kolorów, rozwijają koordynację wzrokowo-ruchową, symetria i sensie przestrzennym, zdolności motoryczne i kreatywność.

Klocki CYFRY QL przeplatanka sznurowanka 288 pcs

 

Zestaw zawiera:
sznurówki w 4 kolorach, po 2 z każdego koloru, w sumie 8 sznurówek

72 czerwone elementy
72 zielone elementy
72 niebieskie elementy
72 żółte elementy
+ plan budowy

Wymiary opakowania: 20cm x 37cm x 12cm
Wiek: 3+

Cena:79,00zł

Zestaw różnych kształtów krzyżuj je i przewiązuj tworząc dowolne kompozycje. Zabawny sposób na zapoznawanie się z kształtem. Wspaniały materiał do nauki zapisu cyfr. Zestaw cyferek jest ciekawym sposobem na poznawanie cyfr i liczb a tym samym nabycia umiejętności liczenia już na wczesnym etapie rozwoju dziecka. Nawet najmłodsze, trzyletnie dzieci mogą bawić się układając i rozwiązując z pomocą rodziców najprostsze matematyczne zagadki. Każdą cyferkę dziecko może wziąć do ręki, układać na stoliku lub nawlekać.Klocki pomagają w nauce kolorów, rozwijają koordynację wzrokowo-ruchową, symetria i sensie przestrzennym, zdolności motoryczne i kreatywność.

 Klocki Puzzle kod- B15 Bloki Logiczne 169 pc

Opakowanie zawiera:
169 elementów 7 cm x 5,5 cm
6 par oczu (3 paski j/w na zdjęciu)
+ plan budowy

Wymiary opakowania: 38cm x 30cm x 26cm
Wiek: 2+
Cena: 111,00zł

Zabawki wykonane są z bezpiecznego miękkiego materiału ciekawe w obsłudze, wytrzymałe i zdolne do długotrwałego użycia. Puzzle to zestawy logicznych kolorowych, edukacyjnych klocków, które razem tworzą różne konstrukcje ograniczone tylko wyobraźnią budowniczego. Prosty i unikalny sposób łączenia, daje możliwość budowy płaskich konstrukcji. Ciekawe wzornictwo i żywa kolorystyka to wspaniała zabawa dla Twojego dziecka na wiele godzin.
Klocki otwarte Pierścienie kod- B16C Rogale 168 pcs
Opakowanie zawiera:
168 elementów 6cm
+ plan budowy
Wymiary opakowania: 38cm x 30cm x 26cm
Wiek: 2+
Cena: 111,00zł

Zabawki wykonane są z bezpiecznego miękkiego materiału ciekawe w obsłudze, wytrzymałe i zdolne do długotrwałego użycia. Otwarte pierścienie to zestawy kolorowych, edukacyjnych klocków, które razem tworzą różne konstrukcje ograniczone tylko wyobraźnią budowniczego. Prosty i unikalny sposób łączenia, daje możliwość budowy zarówno płaskich jak i przestrzennych konstrukcji. Ciekawe wzornictwo i żywa kolorystyka to wspaniała zabawa dla Twojego dziecka na wiele godzin.
Klocki konstrukcyjne edukcyjne kwadraty trójkąty 474 pcs

Opakowanie zawiera:
474 elementy
+ plan budowy

Wymiary opakowania: 38cm x 30cm x 26cm
Wiek: 2+
Cena: 133,00zł brak towaru

Zabawki wykonane są z bezpiecznego  materiału ciekawe w obsłudze, wytrzymałe i zdolne do długotrwałego użycia. Zestawy kolorowych, edukacyjnych klocków, które razem tworzą różne konstrukcje ograniczone tylko wyobraźnią budowniczego. Unikalny sposób łączenia, daje możliwość budowy zarówno płaskich jak i przestrzennych konstrukcji. Ciekawe wzornictwo i żywa kolorystyka to wspaniała zabawa dla Twojego dziecka na wiele godzin

Klocki Wafle kod- B05 Bloki 216 pcs
Opakowanie zawiera:
216 elementów 5,5 cm x 5,5 cm o różnych kształtach
+ plan budowy

Wymiary opakowania: 38cm x 30cm x 26cm
Wiek: 2+
Cena: 133,00zł

Zabawki wykonane są z bezpiecznego miękkiego materiału ciekawe w obsłudze, wytrzymałe i zdolne do długotrwałego użycia. Wafle to zestawy kolorowych, edukacyjnych klocków, które razem tworzą różne konstrukcje ograniczone tylko wyobraźnią budowniczego. Unikalny sposób łączenia, daje możliwość budowy zarówno płaskich jak i przestrzennych konstrukcji. Ciekawe wzornictwo i żywa kolorystyka to wspaniała zabawa dla Twojego dziecka na wiele godzin.

Klocki konstrukcyjne Gigo  900el
 
Zestaw zawiera :
900 różnych elementów
Przykładowe modele

Producent zaleca wiek: 3 +
Wymiary opakowania: 38cm x 30cm x 26cm

Cena: 292,00zł  brak towaru
 
Zestaw Dragon składa się z 900 różnych elementów co sprawia, że są łatwe i bardziej skomplikowane modele do złożenia. Możemy budować różne konstrukcje. Całość zapakowana jest w plastikowe pudło zamykane z rączką. Klocki pomagają w nauce kolorów, rozwijają koordynację wzrokowo-ruchową, zdolności motoryczne i kreatywność. 

 

Sprawdź komentarze o nas na Allegro.pl

Kontakt z nami

 ZabawkiDzieciom.eu

Godziny otwarcia:
pon-pt. - 9.00 - 17.00 
sobota-niedziela: nieczynne
e-mail:
List: ZabawkiDzieciom2011@wp.pl
tel: 608 100 467
 

Rabaty

Każdy kto dokona zakupu w naszym sklepie otrzyma rabat lub gratis!

Przy zakupie powyżej 1000,- zł  - wysyłka GRATIS!