Get Adobe Flash player

Gry i zabawki logiczne


...

Gra skaczące żabki Jumping Frogs Vikingtoys nr kat. 1101 

Zestaw zawiera:
 16-cie żabek
po 4 żabki w kolorze niebieskim, 
czerwonym, żółtym i zielonym.
 
Wiek: 3+
Wymiary opakowania: 11 x 15 x 15 cm

Cena: 15,00zł

Wiaderko pełne żabek, które nie mogą się doczekać, żeby poskakać komu uda się szybciej "wskoczyć" żabkami do wiaderka.Fantastyczna gra dla dzieci - skaczące żabki. Plastikowe wiaderko z pokrywka kryje w sobie 16 żabek - po 4 sztuki w 4 kolorach : niebieskim, czerwonym, żółtym i zielonym. Wariantów gry jest wiele, zależnie od wyobraźni grających. Na przykład każdy gracz wybiera kolor żabek i próbuje jako pierwszy "wskoczyć" nimi do pudełka. Zadanie nie jest proste  - żabki raz skaczą bliżej, raz dalej, czasem wywiną koziołka w powietrzu co wywołuje salwy śmiechu. Można tez urządzać wyścigi żabek -  która najszybciej pokona dany dystans albo sprawdzać która żabka najdalej skoczy. Wariantów gry jest dużo - wszystko zależy od wyobraźni dziecka.A po skończeniu zabawy żabki zbiera się do wiadereczka i odkłada na półeczkę. Nic się nie zgubi.Gra dla 1-4 graczy.
 
Puzzle 3D Statua Wolności 39pcs Cubic Fun nr kat. 01045

Zestaw zawiera:
39 elementów

Wiek 3+ 
Wymiary opakowania: 2cm x 22cm x 32cm

Cena:21,00zł 

Puzzle przestrzenne Cubic Fun, to oryginalne zabawki do samodzielnego składania. Będą one pouczającą zabawa dla młodych ciekawych Świata kolekcjonerów najsłynniejszych na świecie budowli. Do składania trójwymiarowych modeli nie potrzeba żadnych przyborów, wystarczy wyjąć z arkusza kawałki piankowych puzzli- daje się to zrobić bardzo łatwo bez użycia siły. Z gotowych naciętych już piankowych płytek pokrytych kartonem  rozpoczynamy budowę. Pasjonująca zabawa, łącząca ze sobą elementy pracy twórczej z rozwijaniem wyobraźni przestrzennej oraz zdolności manualnych dzieci. Do złożenia nie potrzeba żadnych narzędzi ani kleju. Statua Wolności może stać się ozdobą pokoju dziecka a także początkiem kolekcji. Seria zawiera w sobie najpiękniejsze i najsłynniejsze architektoniczne budowle i monumenty. Po złożeniu puzzli powstaje STATUA WOLNOŚCI.

Karotka Pierwsze LiczbyLisciani Giochi nr kat. P34215
 
Zestaw zawiera:
stonoga z liczbami, podzielona na 4 części
10 kartoników z ilościami
instrukcja zamieszczona na boku pudełka

Wek: +3 lata
Wymiary opakowania: 30cm x 22,5cm x 5cm

Cena 21,00zł

 Bardzo oryginalna gra edukacyjna Zac Stonoga w prosty i zabawny sposób pomoże poznać pierwsze cyfry. Zależy zbudować korpus naszego nowego przyjaciela Stonogi,od głowy do ogona a następnie przyczepiamy do jego grzbietu kartoniki ze zwierzątkami. Przy każdym kartoniku znajduje się dana liczba zwierzątek, którą należy dopasować wyłącznie do miejsca na tułowiu z odpowiadającą liczbą. Przy użyciu Stonogi można w zabawny sposób ćwiczyć umiejętności pamięciowe, jak również zdolności uwagi i koncentracji. Dzięki tej grze Twoja Pociecha rozwinie zdolności logicznego myślenia i zdolności obserwacji.

Karotka Super Memo 3in1 Lisciani Giochi nr kat. P38497

Zestaw zawiera:
16 kart memo z zabawkami
16 kart memo z flagami

16 kart memo z instrumentami muzycznymi
instrukcja zamieszczona na boku pudełka

Wiek:3+
Wymiary opakowania: 34,5cm x 25,5cm x 5cm.

Cena 29,00zł

Bardzo oryginalna gra edukacyjna, przy użyciu Super Memo 3 w 1 można w zabawny sposób ćwiczyć umiejętności pamięciowe, jak również zdolności uwagi i koncentracji. Gra złożona jest z 3 bardzo kolorowych memo, pogrupowanych w kategorie i poziomy trudności. Za pomocą dwóch pierwszych dzieci rozwijają pamięć i uczą się rozpoznawać zabawki i flagi.  Memo z instrumentami muzycznymi stymuluje logiczne myślenie. Zabawne sztuczki pamięciowe pozwalają Dziecku ćwiczyć pamięć. Dzięki tej grze Twoja Pociecha rozwinie zdolności logicznego myślenia i zdolności obserwacji. Dodatkowo Twoje Dziecko pozna flagi różnych Państw.
 
Puzzle   Dwustronne Moja Piękna Polska 108el Lisciani Giochi nr kat. 42043

Zestaw zawiera:
Dwustronne puzzle typu MAXI

1 element -9cm-5,5cm(108elementów)

Mapa po złożeniu ma wymiary: 100 cm x 70 cm wykonana z wytrzymałego materiału.

Stanowi dużą wartość edukacyjno dydaktyczną.

Wymiary opakowania: 34.5 cm x 5 cm x 25.5 cm 

Wiek: od 5 lat-10lat


Cena :31,90zł

 Geopuzzle 2 w 1 "Moja piękna Polska" najmłodsi mogą poznać wszystkie aspekty naszego kraju w zabawny sposób.Wielka mapa jest dwustronna: z przodu jest to mapa administracyjna zabytków, regionów, miast i województw, a na odwrocie ma mapę fizyczną gór, jezior, rzek i wiele informacji na temat flory i fauny. Ponadto w zestawie opisy regionów z mnóstwem informacji i ciekawostek o kulturze, społeczeństwie i gospodarce.

 
 Laboratorium 10 GIER EDUKACYJNYCH  Lisciani Giochi nr kat. P34239
  
Zestaw zawiera:
- Magiczna Marchewka zaopatrzona w baterie
- elektroniczna ciuchcia z 9 zwierzątkami
- elektroniczny autobus z cyferkami
- 24 elektroniczne karty memory z małymi samochodami
- elektroniczny poster z alfabetem
- instrukcje zamieszczone na bokach pudełka
Wiek:3+
Wymiary opakowania: 5cm x 26cm x 35cm.

Cena: 36,00 zł

Laboratorium 10 Gier włoskiej firmy Liscianigiochi to rewelacyjny zestaw gier, który przez zabawę wprowadzi dziecko w naukę liter alfabetu, cyfr czy nazw zwierząt. Z Magiczną Marchewką 10 gier, dziecko odnajdzie mnóstwo sposobów nauki przez zabawę. Zestaw jest wielokolorowy i doprowadzi dziecko do odkrycia zabawnego miasteczka Magicznej Marchewki: małej ciuchci pełnej zwierzątek, autobusu z cyferkami, memory z małymi samochodzikami i plakat alfabet. Każdy z tych elementów oferuje aż do 10 zabaw edukacyjnych. Atrakcyjne i wytrzymałe karty są dwustronne! Dziecko może bawić się najpierw skojarzeniami i kartami memo, rozwijając swoją praworęczność i zdolniości logicznego myślenia. Po odwróceniu kart dziecko znajdzie gry elektroniczne, które nauczą je słów, form, cyfr i ilości.
 
PALLINO Układanka Edukacyjna Gra Logiczna Quercetti nr kat. 1006
 
Zawartość zestawu:
Układanka Pallino  
Wiek 5+
Wymiary opakowania: 4cm x 16,5cm x 24cm

Cena: 46,90zł

Dzieci mają prowadzić przez runo labirynt tak, aby odtworzyć na ekranie wzory z dołączonych 6 kartach z wzorami. Karty przypominają dyskietki i dzieci wkładają je pod ekran w ten sam sposób, jak są wkładane dyskietki. Kodowane kolorem obwody i sygnały stymulują dzieci do rozumowania i odkrywania tras na ekranie. Na koniec muszą doprowadzić runo z powrotem do punktu startu. Oprócz stymulowania u dzieci koordynacji ruchowo wzrokowej ( ręka – oko) i umiejętności manualnych oraz rozumowania, MINI PALLINO zachęca graczy do stawiania wyzwań innym w zabawnym i ekscytującym konkursie szybkości i kreatywności. 
 
BABY GENIUS KIT 10 in 1 Nowość Lisciani Giochi nr kat. 34024
 
Zestaw zawiera:
  
pociąg ze zwierzątkami, 10 kart z numerami określającymi ilość zwierząt, robocik z 5 figurami o różnych kształtach, kolorowy latawiec z 6 elementami o różnych formach, 25 elementów memo w kształcie niedźwiadka,12 mini puzzle składanych żołnierzyków, 4 okrągłe puzzle w kształcie piłek, puzzle nakładanego niedźwiadka, domek dla lalek z 9 elementami o różnych formach, plansza do gry, żółw spinningowiec, plastikowa strzałka do spinningu, 4 kulki dla oznaczania pozycji gracza, książeczka zawierająca instrukcje gry
Wiek:3+
Wymiary opakowania: 7cm x  28cm x  40cm

Cena: 45,00zł

Komplet 10 układanek firmy Lisciani Giochi nawiązuje do świata zabawek. Dziecko zapoznaje się z liczbami,  kolorami i kształtami. Uczy się logicznego myślenia i usprawnia pamięć. Układając puzzle rozwinie wyobraźnię przestrzenną i motorykę. Przepiękne kolory i przyjazne postacie  ze świata zabawek zachęcą do spędzenia długiego czasu na grach i zabawach.
 
 Laboratorium 20 GIER EDUKACYJNYCH  Lisciani Giochi nr kat. P38527
 
 Zestaw zawiera:- Magiczna marchewka
- 1 gra memo z pszczółkami - 24 elementy
- 3 elektroniczne kwiatki
- 1 elektroniczny ślimak
- 1 puzzle elektroniczne Biedroneczki
- 1 plansza elektroniczna kształtów i kolorów
- 1 alfabet elektroniczny
- 1 stonoga elektroniczna
- 1 przewodnik z regułam

Wiek:3+
Wymiary opakowania: 7cm x  28cm x  40cm

Cena: 54,00 zł

Ten fantastyczny zestaw Magicznej Marchewki zawiera aż 20 gier edukacyjnych: Gąsienicę z literami, Stonogę z cyframi, ślimaka Pannę Wioletkę, Loteryjkę ze zwierzętami, Memo z pszczółkam i wiele innych gier w formie dużych plansz, które układa się, dobrze się przy tym bawiąc! Ponadto każda z gier posiada na swojej wewnętrznej stronie elektroniczny quiz z Magiczną Marchewką, która wydaje dźwięki zachwytu jeśli odpowiedzi są prawidłowe. Poznasz nazwy zwierząt i ich srodowisk naturalnych, nauczysz się alfabetu, nowych słów, cyfr, logiki, angielskiego, kształtów, kolorów i wielu innych rzeczy, a przy tym będziesz się wyśmienicie bawić. W celu jak najlepszej nauki, przewodnik po zasadach dostarczy rodzicom wielu cennych porad tak aby z gier czerpać jak najwięcej.
 
 Puzzle Żółw ABC Lisciani Giochi nr kat. P42081
 
 Zestaw zawiera:- Magiczna marchewka
58 puzzli

Wiek:3+

Wymiary opakowania: 7cm x  28cm x  40cm
Cena: 58,00 zł

Przedstawiamy Wam wyjątkową grę. Układając te ogromne puzzle 70x100, dzieci rozwijają zdolności manualne i uczą się alfabetu, pierwszych słów i cyfr od 1 do 5, Ponadto, dzięki wstawkom w łapach sympatycznego żółwia, poznają również kształty i kolory. Puzzle wykonano z materiału "Soft to touch", dzięki czemu są bardziej trwałe, aksamitne i przyjemne w dotyku
.

 
 

 

Sprawdź komentarze o nas na Allegro.pl

Kontakt z nami

 ZabawkiDzieciom.eu

Godziny otwarcia:
pon-pt. - 9.00 - 17.00 
sobota-niedziela: nieczynne
e-mail:
List: ZabawkiDzieciom2011@wp.pl
tel: 608 100 467
 

Rabaty

Kupując w naszym sklepie otrzymasz rabat w zależności od wartości zamówienia.

Przy zakupie powyżej 1000,- zł  - wysyłka GRATIS!wizytowka.rzetelnafirma.pl/WWCHQYWQ/1